זרקור

זרקור + הטבה | kuno haas – השפן הכי נורדי בסביבה

תגובות |shay|

רק מלהיכנס לאתר שלהם ולגלול מטה מקבלים חוויה נורדית מלאה, העיניים נשטפות בצבעי מונוכרום עם ניקיון ואסתטיות שלא פוגשים בכל מקום. הכירו את המותג kuno haas – חנות אינטרנטית לפריטים לעיצוב הבית בסגנון נורדי סקנדינבי

על שם הסבא

“הקמנו את קונו האס מתוך אהבה גדולה לאנשים לחיות ומה שביניהם” מספרת שני נוימן המעצבת והבעלים של המוצג. “זה נבע מתוך רצון ליצור סביבת חיים שלווה ורגועה, במטרה ליהנות מהדברים הפשוטים שבחיי היום יום, להפוך אותם ליפים, משמעותיים ובעלי קסם”.

בקונו האס אוסף של פריטים לעיצוב הבית שאת חלקם עיצבה וייצרה שני ואת חלקם ליקטה בקפדנות.

“השם קונו-האס הוא שמו של סבא של בעלי” מספרת שני. “בלוגו של העסק שלו היה שפן דומה מאוד לשפן שלנו ומכאן החלטנו שזה יהיה שמו של המותג שלנו”.

ספרי לנו על הקן הפרטי והמעוצב שלך

את הבית שלי אני מלבישה בכל החלומות שלי, את כל מה שאני מדמיינת, מייצרת, אוספת מהחברים הכי טובים. אחת הפינות האהובות עלינו בבית זו הפינה בסלון עם פוף עצום מול מראת גוף מהממת.

במקביל לבניית הבית, בנתה שני את האתר של קונו האס, אליו היא מעלה את כל הפריטים שהיא בוחרת לביתה. באתר אפשר לראות איך הכל נראה בחדרי הבית.

טיפ עיצובי

אני הכי אוהבת חללים גדולים, פתוחים, מרחבים, גובה כמה שאפשר…ויטרינות ענק.. ויטרינות בחדרי שינה משדרגות את הבית.. חלונות וריהוט קבוע וגדול מבחינתי רק לבן, צבע מכניסים בדברים הקטנים, אחרי שכל זה אפשרי מלבישים את הבית הכי נקי, בלי פריטים מיותרים, עומס שווה בלאגן.

הטיפ העיצובי שלי אליכם הוא שימוש בלוקרים במקום ארונות עץ מגושמים. את רוב הבגדים שלנו אנחנו אוגרים ובכלל לא משתמשים. צמצמו , תבדקו במה באמת משתמשים, במיוחד בחדרי ילדים, אין שום סיבה לסתום חדר בארון ענק.

 

אנו תמיד נהנים להכיר לכם מותגים חדשים ויפים ועכשיו זאת הזדמנות פז גם לפגוש אותם פנים מול פנים ביריד של נתנאלה (ועוד לקבל מתנה!!) אז רוצו, ותגידו שאנחנו שלחנו אתכם 🙂

הטבה בלעדית לגולשי המגזין

10% הנחה על כל האתר עם קוד קופון: nordic10

ומתנה לכל מי שתבוא לבקר בדוכן שלנו ביריד של נתנאלה

 

אפשר להיפגש גם:

לאתר לחצו כאן

לעמוד הפייסבוק לחצו כאן