זרקור

לא צריך להתאמץ כשיש… קשרים | זרקור על Knots Studio + הטבה

תגובות |shay|

המשפט “תמונה אחת שווה אלף מילים” מוכר לכולנו, והוא גם משכנע למדי, יש לומר. הרי כל דבר הופך מובן, ברור ומוחשי יותר כאשר הוא נמצא מול עינינו. במקרה המסוים הזה, המקרה של Knots Studio, האִמרה הזו מקבלת משנה תוקף: כי לא משנה כמה ננסה להסביר זאת במילים (ואנחנו ננסה, כמובן, כמו תמיד) – בסופו של דבר רק התמונות ימחישו באמת את הדבר המיוחד הזה.

ומהו אותו דבר מיוחד? ובכן, מדובר ‘בסך הכול’ בכמה קשרים, Knots. קשרים שהפכו, בעזרת מחשבה יצירתית במיוחד ואומנות של ממש, לפריטים עיצוביים לא שגרתיים שגם אתם תרצו בבית שלכם: כריות נוי, הדומים ושרפרפים, העשויים קשר אחד גדול ומציעים על ידי כך חזות בלתי שגרתית – ויפה להפליא.

נטע טסלר, בעלת Knots Studio, תנסה להסביר לכם את המהות שמאחורי העניין, ולהמחיש בעזרת המילים את מה שגם כך תרוצו לחפש אחר כך בתמונות:

“הקמתי את הסטודיו ממש עם סיום לימודיי בשנקר, בשנת 2013. כריות הקשר היו למעשה פרויקט הגמר שלי בלימודים. כשהצגתי את הפרויקט הבנתי שיש למוצרים האלה פוטנציאל גדול, והמשכתי לפתח ולייצר אותם – מה שאני עושה עד עצם היום הזה”.

ומהיכן הגיעה ההשראה לפריטים המיוחדים האלה? גם לנו לא היה פשוט לנחש: “ההשראה לכריות הקשר הגיעה מעולם הימאות וסירות המפרש”, מספרת נטע. “תמיד נמשכתי לעולם הימאוּת, ואני אוהבת מאוד את האסתטיקה של הסירות ושילוב החומרים המעניין: טקסטיל, עץ ומתכת”.

היכן פועל הסטודיו כיום?

“הסטודיו ממוקם ביפו, ממש צמוד לשוק הפשפשים. אנחנו מייצרים את כל המוצרים בסטודיו בעבודת יד, ושולחים אותם לכל רחבי העולם”.

בתור אשת עיצוב, מהי הפינה האהובה עלייך בביתך?

“הספה שלי היא המקום האהוב עליי. זוהי ספה שעיצבתי בעיצוב אישי. בחרתי כמובן בצבע אפור בהיר, הוספתי לה שזלונג גדול והשתמשתי ברגלי עץ – כיאה לחובבת עיצוב סקנדינבי. כשאני חוזרת מהסטודיו אני נהנית לרבוץ עליה, להרים רגליים ולנוח”.

יש לך טיפ מעולם העיצוב שתרצי לשתף בו?

“לא לפחד מצבע. למרות שאני חובבת אפור, חשוב לא לפחד להכניס צבעים שונים ותבניות שונות לעיצוב. נקודות צבע בבית הופכות אותו למקום חמים יותר, נעים ומזמין מאוד”.

 

לאתר ולחנות של Knots Studio לחצו כאן

לאינסטגרם של Knots Studio לחצו כאן

כתובת הסטודיו בתאום מראש- שמעון הצדיק 19,יפו

 

הטבה בלעדית לגולשי המגזין:

 15% על כל המוצרים

קוד קופון – crazynordic15

ניתן לממש את ההטבה במשך כל חודש ינואר 2019