Uncategorized

זרקור: SIMPLY-WOOD | לעצב נוחות, נעימות ופשטות עֵצִית

תגובות |shay|

אם יש חומר שתמיד ייראה מוצלח, בכל סגנון עיצוב וליד כל אלמנט עיצובי, הרי שזהו העץ. יש לו, לעץ, מראה מיוחד ותחושה נהדרת, שפשוט הופכת אותו למלך העיצוב, פשוט כך. בעיצוב הנורדי העץ מכניס חמימות לתוך הבית, שובר מעט את המונוכרומטיות בחלל ומשדר פשטות.

ואם כבר אנחנו מדברים על עצים ועל פשטות, יש מותג שאנחנו חושבים (טוב, בטוחים) שאתם צריכים להכיר: מותג הרהיטים המעוצבים לבית SIMPLY-WOOD.

המוטו: לעצב פשוט ובהתאמה אישית;

המוצר: ריהוט מכל הסוגים;

החומר המועדף: את זה כבר הבנתם – זהו העץ כמובן.

המוטו: לעצב פשוט ובהתאמה אישית

אז מהי התפיסה של SIMPLY-WOOD?

ראשית, עיצוב נוח ונעים. השאיפה של אנשי המותג היא ‘להרכיב’ עבורכם סט רהיטים לבית אשר משקף את הסגנון האישי שלכם, מרגיש אתכם, מבטא את מה שאתם מביאים לעולם ואת האופי הייחודי שלכם. בעיצוב הרהיטים, ולמעשה עוד בעת תכנונם, לוקחים אנשי SIMPLY-WOOD בחשבון את הצרכים של הלקוח המזמין, את המרחבים ה’ישראליים’ הנהוגים בדרך כלל בבתים, את המאפיינים של סגנון העיצוב המבוקש ועוד – משלבים בין כולם, ויוצקים לתוך השילוב המעניין הזה גם את קו העיצוב הייחודי של הסטודיו עצמו.

“כך אנחנו משיגים איזון עדין בין חדשנות לקווים נקיים ופשוטים, ויוצרים קולקציות רהיטים שמשתלבות בטבעיות בסגנונות עיצוב שונים, המותאמות למבנה הבית ולאפשרויות הכלכליות המשתנות”, אומרים ב’ווּד’.

איזון עדין בין חדשנות לקווים נקיים ופשוטים

קולקציות רהיטים שמשתלבות בטבעיות בסגנונות עיצוב שונים

חומרים איכותיים ועמידים בסימפלי ווד

קונסולת BLACK המשלבת עץ ומתכת בעיצוב מינימליסטי

כדי לספק לכם את התוצר הטוב ביותר, מקפידים אנשי SIMPLY-WOOD בחומרים איכותיים ועמידים ושמים בכך דגש רב. גם שלב הייצור עצמו, ‘הנדסת האנוש’ אם תרצו, מקבל תשומת לב נרחבת, עד לגימור הסופי. הכול כדי שבסופו של דבר תזכו ברהיט שביקשתם, המציג את האיכות הגבוהה ביותר.

כדי לסגור את הפינה הזאת נציין ש־ SIMPLY-WOOD מחזיקים בתו ‘אמון הציבור’, ומשקיעים משאבים רבים בשירות הלקוחות, כדי להישאר זמינים תמיד לכל אחד.

ל’ווד’ שבעה סניפים ברחבי הארץ, שבהם אפשר להתרשם מהקולקציה ולזכות בליווי של אחד מאנשי החברה, שיסייע בבחירת הרהיט המתאים ביותר.

וכעת, לנימה אישית מבית SIMPLY-WOOD:

ספרו על פינה אישית בבית או על מוצר אהוב שיש סיפור מאחוריו 

“בחרנו בספה מודולרית, HUGO, ספה מיוחדת במינה המיוצרת במיוחד עבורנו על ידי חברה דנית. הספה בעלת מאפיינים סקנדינביים מובהקים, המורגשים בעיקר בנוחות הישיבה – הודות למערכת קפיצים, לנוצות וללטקס, המעניקים לספה רכּוּת ופינוק. הספה מציעה עוד כמה אלמנטים עיצוביים מעניינים כמו קפל כיס במסעד, ורגל קוֹנית מעץ מלא בצורת T. אגב, הרגל הזו עוצבה בהתאם לדרישות הניקוי בארץ ישראל – כזו שתשאיר מרחב למעבר עבור רובוט הניקוי האהוב עלינו כל כך כאן”.

פריט אהוב: ספה מודולרית, HUGO

הספה בעלת מאפיינים סקנדינביים מובהקים

שתפו אותנו בטיפ עיצובי

“עץ בעיצוב הבית הוא כמו בד הג’ינס בעיצוב אופנה: מתאים תמיד, משתלב עם כל צבע, ומקנה תחושת חמימות ביתית. גם כשמדובר בעיצוב נורדי, נכון לשלב עץ במידה. עיצוב נורדי הוא סגנון מסוים שבא לידי ביטוי בקווים נקיים, בחומרים, בטקסטורות וגם בבחירת צבעים. ‘נורדי’ לא אומר בהכרח קר, בטח לא בחלל הביתי, שמעל לכול צריך להרגיש נעים. ניתן לשמור על הקו הנורדי גם כשמוסיפים לו חמימות מסוימת, באמצעות שילוב של עץ, טקסטיל או עציצים – תוספות שיספקו את המגע הביתי”.

טיפ עיצובי: הוסיפו חמימות לבית באמצעות עץ, צמחיה וטקסטיל

פינת אוכל המעוצבת בקווים סקנדינביים קלאסים של שנות ה 50

קונסולת כניסה לבית המתאימה לשאר חללי הבית

העץ החמים והנעים יכול להיות אמצעי מצוין להוספת נוחות ותחושה ביתית

אם כן, העץ החמים והנעים יכול להיות אמצעי מצוין להוספת נוחות ותחושה ביתית – בכל חלל ובכל סגנון עיצוב. הפשטות שלו, העמוקה כל כך, מעניקה לחלל ממד מיוחד שאי אפשר להשיג בשום דרך אחרת, ממד שיש בו גם טבעיוּת מתבקשת וגם מראה בלתי רגיל. SIMPLY-WOOD הוא דוגמה למותג שיכול לסייע לכם להכניס אותו לבית בצורה הפשוטה והנעימה ביותר.

לאתר של SIMPLY-WOOD לחצו כאן

 

הטבה לגולשי המגזין: 5% הנחה נוספים על ההנחות הקיימות בסניפים