מגזין

צדיקים, חנוכייה נורדית כבר הדלקתם?

תגובות |shay|

לקראת חג החנוכה המתקרב ובא – שהוא ללא ספק אחד החגים הצבעוניים והמאירים ביותר בשנה – ריכזנו עבורכם כמה דוגמאות יפהפיות לחנוכיות מעוצבות, בסגנון נורדי־סקנדינבי כמובן. ומה הקשר בין חנוכיות לבין סגנון העיצוב הזה, אתם שואלים? דעו לכם שבכל בית סקנדינבי שמכבד את עצמו יש לפחות זוג פמוטים אחד, מהודר ובולט לעין. קחו את זה, כפלו בארבע בתוספת שמש – וקיבלתם מראה שהנורדים האמיתיים עוד יקנאו בו.

חג שמח!

חנוכיית מספרים של KaRinITI 

עיצוב מודרני לחנוכיה קלאסית, שנותן למספר הנרות את הבמה המרכזית, מתוך האהבה הגדולה של המותג למספרים ולפונטים גדולים. עשוי קוריאן בשלושה גוונים: אפור/ ורוד/ שחור. 6-30 ס”מ

לרכישה לחצו כאן

הטבה: 12% הנחה

קוד קופון: kariniti12

חנוכיית קוריאן של KARINITI

חנוכייה משושים של Ori Ravid – Mucha Design Studio

חנוכיית “משושה”, נוצרה בהשראת בריכות המשושים שבשמורת הטבע יער יהודיה. החנוכייה מורכבת מיציקת בטון לבן (כולל חול-ים טבעי), פמוטי פליז זהובים ותחתית גומי לשמירה על משטחים. החנוכייה מגיעה באריזת מתנה מקרטון חום טבעי מוקפת בגזירי נייר שחורים. ניתן לראות תמונות נוספות בעמוד הפייסבוק והאינסטגרם.
הטבה: 20% הנחה
קוד קופון: Nordic20
לרכישה לחצו כאן

חנוכיית המשושים של Ori Ravid – Mucha Design Studio

חנוכיית הבטון של סוהו

חנוכיית הבטון The Miracle Edition של חברת  Logideez ההונגרית

החנוכייה מעוצבת כמשחק הרכבה פשוט אך מתוחכם, אשר חלקיו ניתנים לסידור בשלל וריאציות. היא עשויה יציקת בטון, בגימור יוצא דופן ובעיצוב מודרני מה שהופך אותה לפריט דקורטיבי שאינו משתייך רק לימי החג. החנוכייה עוצבה ע”י Daniel Lakos עבור המותג ההונגרי Logideez והיא קיימת במספר דגמים- בטון אפור, בטון בצבע שיש לבן, בטון צבעוני. החנוכייה מגיעה במארז מהודר השומר על חלקי החנוכייה בצורה אידיאלית, ומציג חלק נכבד מצורות הסידור האפשריות לחנוכייה. ניתן להשיג בכל סניפי רשת הסוהו ובאתר החברה

לרכישה לחצו כאן

חנוכיית הבטון The Miracle Edition של חברת  Logideez ההונגרית | נמכרת בסוהו

חנוכיית בטון של סוהו

חנוכיית הבטון The Miracle Edition של חברת  Logideez ההונגרית | נמכרת בסוהו

חנוכיית בטון בשילוב פליז של collectie

החנוכיייה עשויה מיציקת בטון ייחודית בעבודת יד וקני פליז ובעיצוב נקי ומינימלסטי. במרכז החנוכייה הטבעה של המשפט ” על הניסים ועל הנפלאות”. כל חנוכייה שונה ובעלת מראה ייחודי הודות לאופיו של הבטון ועבודת היד. על החנוכייה מיושם סילר מבריק וקני הפליז נשלפים-  מה שמאפשר ניקוי קל לאחר השימוש. החנוכייה מגיעה עם סט נרות חנוכה לבנים לכל החג. מידות: 12/14 ס”מ, עובי 2.6 ס”מ.

לרכישה לחצו כאן

חנוכיית בטון בשילוב פליז של קולקטי

חנוכיות של המותג Armadillo Judaica Lovers

המותג מציג פרשנות עכשווית ומקורית לפריטי היודאיקה המסורתיים והמוכרים ומציע לנו 3 חנוכיות בעיצובים שונים.

לאתר המותג לחצו כאן

חנוכיית מניפה

בהשראת הקוים הנקיים של אמנות האוריגמי, עיצבנו אותה בקיפולי נייר, העיצוב תורגם למוצר קרמיקה שנוצק בתבנית.

לרכישה לחצו כאן

חנוכיית מניפה של ארמדילו מקרמיקה

חנוכיית מניפה של Armadillo Judaica Lovers

חנוכייה טנגרם

עשויה מעץ מהגוני מלא, בהשראת חידת הטנגרם עם אלף הפתרונות , הצורות הגאומטריות הפשוטות מדגישות את יופיו של העץ. זו חנוכיית מודולארית ומשחקית, ניתן לעצב ממנה אינספור דגמים, דמויות, יש בה הומור ודימיון. (מתאימה לנרות שמן ונרות רגילים)

לרכישה לחצו כאן

חנוכיית טנגרם של ארמדילו

חנוכיית טנגרם של Armadillo Judaica Lovers

חנוכיית טנגרם של ארמדילו

חנוכיית טנגרם Armadillo Judaica Lovers

חנוכיית אוריגמי לנרות שמן

הושקה השנה, בנוסף לנרות רגילים מתאימה גם לנרות שמן. לקרמיקה הלבנה נוספו כוסיות זכוכית עדינות אך עמידות. מיוצרת גם היא ביציקה בעבודה ידנית – ויש לה מופע אחר לחלוטין – גוף המנורה מצולע וגאומטרי בלבן, הוא בסיסי לכוסיות שמן או נרות גבוהים ודקים.

לרכישה לחצו כאן

חנוכיית אוריגמי של ארמדילו

חנוכיית אוריגמי של Armadillo Judaica Lovers

חנוכייה ממתכת מכופפת של CEMMENT

חנוכייה מינימליסטית, עשויה ממתכת המכופפת ביד אשר עברה צביעה בתנור.  הכיפופים העדינים בפינה של כל בסיס נר יוצרים מקצב קבוע, בעוד השמש מובדל בעזרת מרווח וכיפוף בכיוון ההפוך. העיצוב הנקי שם את החנוכייה על קו התפר בין המסורתי למודרני, המוכר לחדשני. החנוכייה מגיעה בארבעה צבעים: לבן, שחור, אדום ומתכת מוברשת.

לרכישה לחצו כאן

חנוכייה ממתכת מכופפת של CEMMENT

החנוכיות המודולריות של סטודיו נחשון

סטודיו נחשון מתמחה בייצור פריטים בפשטות מכוונת. כל פרט מקבל תשומת לב, ובמהלך תהליך התכנון נעשה חיפוש אחר דרכים מעודנות ומתוחכמות להגיע לשלמות עיצובית. כך גם החנוכיות המעוצבות והיפיפיות שלהם:

חנוכייה פזורה Nuka_Pzura

החנוכייה מאפשרת אינסוף קומפוזיציות חופשיות עצמאיות תוך שימור העקרון המקורי לאלמנט המסורתי. היא נעה על הקו שבין משחק לבין פיסול, כאשר המגע הישיר עם החומר הכבד מאפשר חוויה ייחודית לכל אלמנט בודד, כמו גם לחוויה המפוסלת במלואה. פזורה מערערת על ההתייחסות לחנוכייה כאובייקט אחד שלם.

לרכישה לחצו כאן

חנוכייה פזורה Nuka_Pzura של סטודיו נחשון

חנוכייה טריו Nuka_Trio

נועדה לתפקד כאלמנט פיסולי יום יומי במקביל לתפקודו המסורתי והמוכר. שלושה נפחים של חומר מלא, בעל משקל מובחן וברק ייחודי לכל חומר. הצורה המפורקת טומנת בחובה סדר, באופן הנחת הקוביות זו ביחס לזו, שמתקבל דווקא בהיותן לא מיושרות אחת לשנייה. הנפחים מזכירים קוביות משחק ילדים, אך החומר מעניק להם משמעות כבדת משקל, פיזית וערכית; ההנאה מהחומריות המובדלת ביניהם מאפשרת לבחון את היחסים בין חומר, לא רק במובן הפשוט של הצבע, אלא גם בהיסטי המשקל, המגע, הנוכחות, הברק וכו’.

לרכישה לחצו כאן

ניתן גם לרכוש ישירות מהסטודיו.

חנוכייה טריו Nuka_Trio של סטודיו נחשון

חנוכיית הקרמיקה של קרן טיבי

חנוכיות קרמיקה מסדרת אלגנט גריי וקלין, נוצרו בעבודת יד ונשרפו בטמפרטורה גבוהה המקנה להן חוזק. החנוכיות נצבעו בגלזורה אשר מאפשרת ניקיון ותחזוקה נוחים וכמובן מוסיפה אלגנטיות למראה שלהן.

לרכישה יש ליצור קשר עם קרן בטלפון: 053-773-9464

חנוכיית הקרמיקה של קרן טיבי

כמה כיף לגלות שגם פריט שכיח כל כך, שקיים כמעט בכל בית בישראל, יכול להפוך בקלות לפריט עיצובי יפהפה – ועוד בסגנון נורדי משגע. קחו לכם את החנוכיות הללו כהשראה, הן לחג צבעוני ומקורי והן לעיצוב נורדי־סקנדינבי שיורגש בכל פינה בבית שלכם.