זרקור

נשארים בלופ | זרקור + הטבה Loop Living

תגובות |shay|

נדמה שאין אחד שיגיד שהוא לא אוהב להיות בבית. השאלה היא, עד כמה? יש כאלו שאחרי כמה שעות חייבים לצאת, “להתאוורר”, לשנות את סביבתם – ויש כאלו שיכולים להישאר בו שעות על גבי שעות בלי שום בעיה. אלישבע מנקין, מייסדת המותג Loop Living, משתייכת לקבוצה השנייה, וככזו אך טבעי שתתמקד בייצור פריטים נעימים ויפהפיים לבית – כדי שתרגיש בו הכי טבעי שאפשר.

אלישבע מנקין, מייסדת המותג loop living

פריטי עיצוב לאנשים שאוהבים להיות בבית

“את Loop Living הקמתי עם חלום: לייצר פריטי עיצוב לאנשים שאוהבים להיות בבית כמוני (כלומר אוהבים מאוד מאוד…)”, מספרת מנקין. “ההתמקדות בעיצוב לחללים ביתיים נובעת מהילדות המיוחדת שלי, שכללה מעברים תכופים בין בתים, ערים ומדינות. בכל בית שבו גרנו הצליחה אימי ליצור למשפחה מרחב מזמין, גם אם חיינו בו לזמן קצר בלבד. לכן הלכתי ללמוד עיצוב תעשייתי בבצלאל, כדי שיום אחד אוכל לעצב פריטים לבית”.

המוצרים עשויים מחומרים טבעיים, יוצרים מרחב ביתי חמים ומזמין

מה מעניק לך השראה?

“ההשראה הכי גדולה שלי היא חיי היומיום והאתגרים שהם מציבים: ארוחות השבת והחג המשפחתיות, והאזור שבו אני מתגוררת עם בן זוגי ועם שלושת ילדינו – אזור לכיש המשופע בכרמים ובחורש טבעי. המוצרים שלנו עשויים מחומרים טבעיים, שיוצרים מרחב ביתי חמים ומזמין, מאורגן ומרגיע. המינימליזם שלנו, שבו אנחנו דוגלים ב־Loop Living, שימושי בכל בית ומתאים במיוחד לאנשים עסוקים שרוצים בסוף היום להרגיש בבית”.

ההשראה היא חיי היומיום

כמי שאוהבת להיות בבית, ספרי לנו על פינה אהובה במיוחד

“עיצוב יכול ממש לספר סיפור, וזה מה שפינה אחת בבית עושה בשבילי במיוחד: הארון הפינתי בסלון והסידור שארגנתי מעליו. זו פינה שאני אני אוהבת מאוד. מדובר בארון איקאה פשוט שצבעתי בירוק כהה (אני אוהבת להדהד את הטבע גם בתוך הבית. יעידו על זה מגוון העציצים שגדלים בכל פינה). מעל הארון יש סידור משתנה שכולל לרוב עציצים, תמונות במעמדי תמונות של המותג שלי וספרי עיצוב שאני קוראת – אבל אין תחושת בלאגן בגלל הסידור המדויק. על הקיר הסמוך תלויות שתי תמונות של מאיירת אוסטרלית מקסימה שהכרתי באינסטגרם. הן תלויות ממתלים מגנטיים של המותג שלי. עיצוב בשבילי הוא משהו אישי ומשמח, והפינה הזו מוכיחה את זה”.

פינה אהובה בבית

עיצוב מדויק ולא מתפשר

טיפ קטן ומשמעותי

“היעזרו בטקסטורות. הרבה פעמים מרגישים ש’משהו חסר’ בחלל, שהחדר מרגיש שטוח. שימוש במגוון טקסטורות נותן עומק לחלל ועוזר לו להרגיש עשיר יותר, בלי חוסר הסדר שמביא איתו ריבוי החפצים. כלל אצבע שלי בעניין הוא חמש טקסטורות בכל חלל – למשל, טקסטורה בסגנון מחוספס (עץ, קרמיקה) לצד סגנון מטאלי (מראָה, כל פריט מתכתי), טקסטיל (במגוון טקסטורות) ומשהו חלק (קרמיקה, זכוכית, כריכות ספרים וכדומה). אם רוצים מראה מינימליסטי, אפשר לבחור שהכול יהיה באותם גוונים”.

המינימליזם שבו דוגלים ב־Loop Living, שימושי בכל בית

פריטים מעוצבים גם לחדרי ילדים

מוזמנים לפגוש את Loop Living גם ב:

לאתר לחצו כאן

לעמוד הפייסבוק לחצו כאן

לעמוד האינסטגרם לחצו כאן

 

לכבוד השקת האתר הישראלי של Loop Living גולשי המגזין נהנים מ 10% הנחה במהלך חודש מאי עם קוד הקופון nordic10