Uncategorized

פשטות, צבעוניות – ושקט שכולו עוצמה | זרקור על מותג האיורים LA MIA LINEA

תגובות |shay|

מצד אחד – נשיות, עוצמה, אמירה ברורה; מן הצד השני – פשטות, מינימליזם, שלווה. כששני אלמנטים כאלו נפגשים יחד, ונוכחים יחד ביצירה אחת, אפשר לקבוע בצורה חד־משמעית: יש כאן משהו שאי־אפשר להתעלם ממנו. כזה הוא מותג LA MIA LINEA של נועה מנשרוב – רק בת 21, וכבר מייצרת ליין אומנותי ייחודי משלה: איורים דיגיטליים של דמויות נשים, עדינות, פשוטות ומלאות אסתטיקה ויופי.

“כל חיי נמשכתי לסוגים שונים של יצירה והבעה אומנותית”, מספרת נועה. “היצירה תמיד היוותה עבורי דרך ביטוי שבה הצלחתי להביא ולהביע את רגשותיי. אומנם למדתי עיצוב פנים, אך התקופה האחרונה הובילה אותי למקום יצירתי אחר: התעסקות ביצירת פרט ויזואלי, שמהווה חלק משמעותי והכרחי ממרכיבי תמונת המרחב הכללית. הרצון ליצור את מותג האיורים, נבע מתוך מקום וצורך לבטא את המנעד הרגשי שלי דרך היצירה”.

LA MIA LINEA – מותג איורים בקוו נקי ומינימליסטי

“השם שלי הוא נועה ולא בכדי”, היא ממשיכה. “חיי מלאים בתנועתיות אינטנסיבית, במעברים חדים בין בתים, בין סביבות חיים, ובהסתגלות אליהם. בהקשר לכך, גם אהבתי הגדולה ביותר קשורה לתנועה: כל חיי הייתי רקדנית. הזרימה שבין התנועות, ההרמוניה בין כל אחת לקודמתה, האסתטיקה לצד הרגש שבהן – כל אלו הקסימו אותי, וגם קישרו אותי לתחום עיצוב הפנים, שדורש את אותה הרמוניה וויזואלית ורגשית”.

הרמוניה וויזואלית

איורים דיגיטליים של דמויות נשים, עדינות, פשוטות ומלאות

מה משמש לך כהשראה?

“ההשראה שלי היא נפש האדם, והיא באה לידי ביטוי ביצירה של דמות נשית. היצירות לא רק יפות ואסתטיות, הן מדברות פשטות, נינוחות, ושלווה. הצבעוניות הרכה מלטפת והשקט שבהן הוא זה שיוצר את העוצמה. אני נוטה להאמין שגם אישה שמצטיירת כחזקה ויזואלית, תתגלה – אם נסתכל פנימה – כדמות רכה ושברירית.

אוכל להעיד על עצמי, שבזכות תהפוכות החיים, אין ספור הניסיונות, נאלצתי ללמות איך היות חזקה ואיתנה, אך בפנים נפשי עדינה ורכה. האיורים שלי נושאים תפילה: ‘היי שקטה, עכשיו הכול בסדר’. הם משדרים את המסר לפיו מתישהו, בין הצורך התמידי להישאר דרוכים סביב ההתמודדות עם חיי היום־יום, אפשר לעצור לרגע, כמו הדמויות, להיות שקטות ולהתמלא בשלווה”.

הדמויות המאוירות משדרות שקט ושלווה

 

מה עוד מייחד את היצירות שלך?

“היעדר העיניים, המאפיין את כל האיורים שלי, מגיע מתוך מקום ורצון שכל איור יהיה נתון לפרשנות אינדיווידואלית. לעיניים כוח גדול: גם להאיר – וגם להפך. לכן את הרוגע בהסתכלות על האיור אני מוצאת כשהוא בהיעדר עיניים”.

LA MIA LINEA

ספרי על יצירה אהובה שיש סיפור מאחוריה…

“כל האיורים נעשו מתוך מחשבה עמוקה והמון רגש. כולם נוגעים בנקודה אחרת אצלי. אך יש איור אחד עם משמעות חזקה יותר עבורי: בניגוד לשאר היצירות יש בו עין אחת, וכן אף לא הגיוני וברור, ראש זקוף ומורם וקווים מורכבים בעדינות רבה.

הפרשנות שלי לאיור הזה היא כי החיים מלאים במורכבויות, כמה מהן אפילו לא הגיוניות, אך מתוך המורכבות מתקבל היופי: האדם הופך לשלם פנימית מכל מה שבנה אותו. הוא יכול להיות איתן ובעל ראש זקוף, לא מתוך גאווה – אלא מתוך הכוח העצום שקיים בו כעת”.

כל האיורים נעשו מתוך מחשבה עמוקה והמון רגש

שתפי בטיפ עיצובי

“מינימליזם: המעט הוא זה שמחזיק בתואר בעל הנוכחות. בחיים, הקסם והעושר נמצאים בהנאות הקטנות; האמת והכנות מתגלות ברגעי הפשטות. אמצו דרך חיים זו בביתכם”.

 

בואו להכיר מקרוב:

לעמוד האינסטגרם של המותג לחצו כאן

לעמוד הפייסבוק של המותג לחצו כאן