זרקור

ceMMent זרקור + סטודיו למוצרי בית ויודאיקה עכשוויים מבטון | הטבה

תגובות |shay|

כשמעצבים בית יש כמה פריטים שהם MUST אך לא תמיד אנו נותנים את הדעת עליהם, בייחוד כשההיצע לא גדול. אחד מהפריטים הללו הן המזוזות. כיוון שזהו פריט שאין בו שימוש נרחב ביחס לעולם, המותגים אשר מייצרים אותו הם בעיקר מקומיים. המותג ceMMent הוא אחד מהם. מזמינים אתכם להכיר מקרוב ואף ליהנות מהטבה.

מזוזות מבטון בסגנון נורדי סקנדינבי

מי אני?

מרית מייסלר, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי באקדמיה לאומנות ועיצוב בצלאל בירושלים. לימדתי בפראט אינסטיטיוט בניו-יורק, בבצלאל אקדמיה לאומנות ועיצוב בירושלים ומלמדת כיום בשנקר בית הספר הגבוה להנדסה ולעיצוב. בשנת 2006 הקמתי את המותג ceMMent Design בברוקלין ניו-יורק. לאחר שהות של שש שנים בניו-יורק, חזרתי לישראל עם בעלי וזוג תאומים וכיום הסטודיו שלי ממוקם ביפו העתיקה.

עבודותיה הוצגו במוזיאון ליהדות בניו-יורק, ברלין, מינכן, סן פרנסיסקו, פילדפיה ועוד. החנוכיה והמזוזה נרכשו על ידי המוזיאון היהודי בניו-יורק לאוסף הקבוע של המוזיאון. 

חמסה מבטון בסגנון נורדי סקנדינבי

ceMMent  הינו סטודיו למוצרי בית ויודאיקה עכשוויים מבטון. בעיצובה של מרית מייסלר מיוצרים אובייקטים יומיומיים ותשמישי קדושה מבטון בעבודת יד שמשלבים בתוכם איכויות ארכיטקטוניות במוצרים שימושיים.

בעזרת יצירת סנתזה בין קודש לחול, עיצוב עכשווי ואסתטיקה מינימליסטית נוצר מארג המשנה את התודעה בחיבור שבין תשמישי קדושה ועיצוב הבית. כל חלק מיוצר בעבודת יד ומעובד בסטודיו בתהליך המעניק לו איכויות ייחודיות. 

הצורות הגיאומטריות הפשוטות של המוצרים וכן החומריות של הבטון משוועים לעבודותיה מראה נורדי, מינימליסטי.

מגש מבטון עם עיטורים בסגנון נורדי סקנדינבי

מרית מגדירה מחדש את התפיסה לגבי מוצרים מסורתיים אותם אנו לוקחים כמובנים מאליהם. “אני למעשה קוראת תיגר על הדעות הקדומות המגדירות לנו כיצד פריטים אלה אמורים להראות” מספרת מרית, “ע”י עיצוב עכשווי אני מאפשרת לאנשים להתחבר לתשמישי הקדושה ולשלב אסתטיקה עכשווית בבתיהם”

פריט אהוב:

פריט אהוב – שולחן הקפה שלנו שהוא גליוטינת נייר שחורה גדולה וישנה שמצאנו ברחובות ניו יורק.

טיפ עיצובי:

Less is more

אפשר להיפגש גם:

באתר: לחצו כאן

פרטי התקשרות נוספים: 054-4923610  info@cemment.com

הטבה לגולשי המגזין

15% הנחה על כל הפריטים במהלך חודש אוגוסט

קוד קופון באתר:  nordic15