מגזין

HAY, תראו מי בא לבקר

תגובות |shay|

אחד הדברים שאנחנו יותר אוהבים זה להכיר מותגים, לחקור ולהתרשם מהמוצרים שלהם ובעיקר לקבל השראה. כאשר המותגים האלה גם מגיעים לארצנו הקטנטונת ההתרגשות גדלה.

דיברנו במגזין לא מעט על מותגים כמו Ferm Living, H&M Home, Urban Outfitters ומותגים נוספים וכן על חנויות עיצוב מעניינות ורלוונטיות כמו Prat Living, Pas Normal ועוד..

היום אנו שמחים להכיר לכם את המותג HAY ועכשיו זה הזמן הטוב ביותר לעשות זאת כיוון שהם מגיעים לארץ ויוצגו בחנויות של רשת טולמנס.

רשת טולמנס | צילום: איתי בנית

חברת HAY אשר נוסדה בשנת 2002 על ידי בני הזוג מטה ורולף היי, הינה בין חברות העיצוב הלוהטות ביותר בסצנת העיצוב הבינלאומי העכשווי.

המותג מציע תמהיל מוצרים רחב לסביבת הבית, החוץ והמשרד. החל מריהוט, אקססוריז, פרטי טקסטיל, כלים ועד ציוד משרדי, לרבות כלי כתיבה, מחברות וכדומה.

אל המותג HAY רובנו נחשפנו לפני כשנה, כאשר איקאה השיקה בשיתוף עמו קולקציית קפסולה, אשר זכתה לאהדה רבה, במיוחד בקרב חובבי העיצוב הסקנדינבי ובפרט אלו אשר הרגישו שאיקאה כבר פחות רלוונטית עבורם.

ואכן, זאת בדיוק הייתה כוונת המשורר “רצינו להנגיש את המוצרים שלנו לאוכלוסייה” מספר ראלף היי, הבעלים והמעצב הראשי של המותג HAY.

סוד הקסם וההצלחה של המותג נשען על השילוב המנצח בין עיצוב עכשווי ופונקציונאלי לבין מחיר אטרקטיבי. וכל זאת מבלי לוותר על חומרי גלם איכותיים ועל תהליכי ייצור מוקפדים.

מתוך אתר המותג HAY

רשת טולמנס, כחלק ממיתוג מחדש וכניסה לקטגורית ה Affodable design תחת השם TOLLMAN’s Dot, זיהתה את הפונטציאל במותג הדני והחליטה לצרף אותו לשורותיה.

ששת סניפי TOLLMAN’s Dot עברו מתיחת פנים, אך יותר מכך, נושאים התחייבות לעיצוב עכשווי, איכותי, ממותג ועם יתרון משמעותי למחיר נגיש.

בשלב הראשון תפתח TOLLMAN’s Dot שתי חנויות מותג ל- HAY בקונספט Shop in shop, בחנות האורבנית בגן העיר ובאולם התצוגה בבית יהושוע.

בדומה לחנויות המותג HAY בעולם, תציג TOLLMAN’s Dot גם את קונספט ה-Mini Market. קונספט זה מדמה את חווית קניית מוצרי העיצוב והאביזרים הקטנים המסודרים במעברים ובמדפים, לחוויית הקנייה והליקוט הנהוגה בסופרמרקט.

כסא מעוצב | מתוך אתר המותג HAY

סט מראות של המותג הסקנדינבי HAY

סדרת המראות של המותג HAY | תמונה לקוחה מאתר המותג

למותג HAY חיבור נוסף ומתמשך עם מותג האופנה COS.  השניים חולקים סגנון וערכים עיצוביים דומים, כמובן על טהרת המורשת הסקנדינבית. החנויות של COS ברחבי העולם בעוצבות כולן בפריטים של HAY והשניים אפילו יצאו עם מספר קולקציות משותפות.

מגש שיש מארבל של המותג הסקנדינבי HAY

מגשי מארבל | התמונה מהאתר המותג HAY

לא windows shoping בלבד

יש לציין שהמטרה הושגה, במקביל לפנטזיה על הספה והכיסא המושלמים והפחות מושגים, אפשר להיכנס לרשת טולמנס ולצאת עם פריט עיצובי סופר פיין של מותג יפהפה.

המחירים מתחילים בשקלים בודדים עבור עפרון מעוצב ומגיעים עד למערכת ישיבה תלת מושבית שתוצע במחיר 9800 ש”ח.

פריטים מעוצבים למשרד | תמונה מאתר המותג HAY

מתלה של המותג הסקנדינבי HAY

תמונה מאתר המותג HAY

לסיכום, אין מאושרים מאיתנו שמותג סקנדינבי נוסף הגיע לארץ! ועוד יותר מאושרים שהוא מצא את משכנו החדש אצל TOLLMAN’s Dot לצד אחיותיו Ferm Living, Eva Solo ויפות אחרות.

 

HAY דאגנו לכם גם להטבה!

טולמנס הטבה

צלמו מסך והגיעו עם התמונה לאחת מחנויות טולמנס.

תקף בגן העיר ובבית יהושוע